ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

האם DJI נכנסת לתחום החקלאות? קבלו את DJI Agras MG-1

האם אנו צפויים לראות רחפנים מרססים שטחים חקלאיים בקרוב?
זה בדיוק מה שמתוכנן עבור הרחפן בעל שמונה המנועים DJI Agras MG-1. רחפן אוטונומי למשימות ריסוס בשירות החקלאי.
כיום כבר אין ספק שבעתיד נראה יותר משימות מבוצעות על ידי רחפנים ורובוטים כאלו ואחרים. המחוקקים / רגולטורים משקיעים מאמצים כדי להסדיר את התחומים הללו ולאפשר הפעלה של מספר רב מאד של כלים אוטונומיים בסביבה צפופה.

באתר הבית של DJI לא תמצאו מילה המרמזת על הרחפן החדש או כל פרט אחר. לעומת אתר הבית, במספר פורומים מופיעים פרטים טכניים ותמונות של הרחפן החדש.

לפי "מקורות זרים" :) המטרה לשמה יוצר הרחפן הינה שמירה וריסוס של שטחים חקלאיים באופן יעיל ומנוהל בקלות. המטרה מושגת על ידי שימוש בבקר טיסה ומערכת שלט רחוק שהותאמה במדוייק לצרכי החקלאים. כאן לא תמצאו צג LCD מעל המשדר, במקומו נמצא לוח בקרה טאקטי פשוט עם חיווי לדים.
כלי העבודה העיקרי של הרחפן הינו מיכל בנפח של 10 ליטרים להובלת חומרי הריסוס. המשקל הגבוה דורש כמובן מערכת קירור יעילה במיוחד לשמירה על המנועים מפני הבלאי הגבוה. בנוסף מתוכננת שלדת הרחפן לתמוך במשקל הגבוה ומתקפלת למידות קטנות ונוחות להובלה. סביר להניח שכל מערכות הרחפן ידעו להתמודד עם מזג אויר שאינו אידיאלי לטיסות FPV.

במעמקי האתר של DJI מצאנו כמה מילים (בסינית...) עם פרטים טכניים נוספים. רחפן ה-DJI Agras MG-1 מתוכנן לזמן טיסה של כעשר דקות שבהן הוא צפוי לרסס כ-5,000 מטר רבוע בממוצע. בסיום הטיסה הרחפן חוזר לטעינה / החלפת סוללה ומילוי מיכל הריסוס.
ל-Argas MG-1 שלדה מסוג Y, מתקפלת וניתנת להרכבה ללא כלים.

 בנוסף כולל הרחפן מערכת קירור יחודית, מבוססת על הזרמת אויר דרך השלדה עד למנועים. המערכת מצויידת בשלשה סננים עבור לחות, אבק וחלקיקים גדולים אחרים. האויר שמגיע למנועים שומר על טמפרטורת עבודה המאריכה את חייהם עד פי שלוש.

ספרו לנו מה אתם חושבים על הרחפן החדש בפורום הטיסנים שלנו.

 

 

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...