ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

מסלולים ושיטחי הטסה

מנחתים ושיטחי הטסה רבים פזורים בארץ, חשוב לזכור שלא בכל שטח ההטסה מותרת. באחריות כל מטיס לוודא כי שטח ההטסה מתאים לטיסנים ואת חוקיות ההטסה באיזור. כמו כן, אנו ממליצים לדאוג לביטוח הטסה או ביטוח תחביבים.
לנוחות מטיסי הטיסנים ריכז צוות טיסן רשימה של מנחתי טיסנים ברחבי הארץ. במידע ותספרו לנו על מסלולי הטסה נוספים ואנו נעדכן עמוד זה.

בנוסף, התחלנו להוסיף לרשימה גם מסלולי הסעה למכוניות שלט רחוק.

מסלולי הטסה בצפון הארץ

מסלול כפר חסידים: מאחורי תחנת הדלק כפר חסידים שליד צומת יגור.

מסלול קיבוץ שומרת: נמצא על הכביש בין עכו לנהריה.

מנחת בר לב: נמצא ליד מפעל סייקלון ובין עכו לכרמיאל.

מסלול עמק חפר: נמצא בצידו הצפוני של אזור התעשיה עמק חפר. אזור תעשיה עמק חפר נמצא כ-5 דקות נסיעה דרומה מחדרה על הכביש הישן.

מסלול בת גלים: לפני הכניסה לשער הראשי של כפר גלים, פונים ימינה ונכנסים לדרך עפר דרך מטע הבננות. נוסעים בדרך העפר כמה מאות מטרים ופונים ימינה.

מסלולי הטסה במרכז הארץ

מסלול הטסה ראשון לציון: נמצא בסמיכות לסופרלנד. מגיעים לכניסה לאיצטדיון ראשון לציון ומחפשים עלייה בדרך לא סלולה לכיוון דרום, בקצה העלייה נמצא שער הכניסה למנחת הטיסנים של ראשון לציון וגם למרכז לטיסה ספורטיבית. במקום גם "מוזיאון" טיסה מאולתר בו ניתן לפגוש מקרוב מנוע סילון של חברת אלעל, מזל"ט, דגם של הטיל חץ ואת מטוס הקרב "כפיר".

מסלול מכוניות שלט רשפון: ההגעה לשטח דרך כביש החוף מעט אחרי מחלף שמריהו לכוון צפון יורדים מהכביש הראשי ונכנסים למושב רשפון, חוצים את המושב עד מסילת הרכבת, חוצים את המסילה וממשיכים עוד כ- 500 מ', משם ישנו שילוט המורה ימינה ומיד שמאלה אל השטח.
עדכון: מעבר מסילת הרכבת בקרבת מסלול רשפון חסום ברוב שעות היממה ויש לבצעה מעקף דרך המעברים הפתוחים.

מסלול טיסנים הרצליה: מנחת טיסנים חופשי (ללא דמי מנוי), בקרבת הרצליה. נמצא בצמוד וממזרח לבית העלמין החדש בהרצליה. המסלול נמצא כ-2.5 ק"מ מקניון שבעת הכוכבים. מסלול ההטסה בהרצליה לא כולל מתקנים כל שהם וההטסה מתבצעת על משטחי הדשא במקום, החניה בחניון בית העלמין הסמוך.

מסלול לטרון: למגיעים מכביש מספר 1 פונים לכיוון לטרון ועוברים את הכניסה ליד לשיריון. פונים שמאלה לכיוון מנזר השתקנים. ממשיכים ועוברים את שער הכניסה למנזר ופונים שמאלה עד לדרך העפר שבקצהו. מייד בסיום דרך העפר נמצא המסלול. במקום מטיסים טיסני ג'יאנט מונעי בנזין.
עדכון: נכון לימים אלו מסלול ההטסה לטרון הרוס ולא ניתן להמריא ממנו.

מנחת מישור אדומים: שטח הטסת טיסנים הממומקם בקרבת איזור התעשיה מעלה אדומים. כדי להגיע לשטח ההטסה יש לנסוע על הכביש מכיוון ירושלים לים המלח ולפנות ימינה בצומת מישור אדומים לכיוון איזור התעשיה על שדרות החברה הכלכלית. פונים ימינה לרחוב האוגדה וממשיכים עד לשביל עפר. המסלול נמצא במקביל לרחוב חרובית.

מנחת הגבעה ברחובות: שטח ההטסה נמצא בחלקה האחורי של קרית המדע ברחובות. חוצים את נס ציונה לכיוון רחובות, פונים שמאלה לכיוון פארק המדע. חוצים את הרמזור הראשון ואת מסילת הרכבת ולאחר כמאה מטרים מצד שמאל נמצא שטח ההטסה. יש להמשיך ולבצע פניית פרסה חוקית ולרדת מהכביש לכיוון מסלול ההטסה. מכיוון שני, על הדרך המובילה מרחובות לנס ציונה, חוצים את מסילת הרכבת שאחרי מכון ויצמן פונים ימינה ברמזור השני (הכניסה לקריית המדע) חוצים את קריית המדע היישר מזרחה. לאחר עיקול ימינה בכביש נראה את שטח ההטסה משמאל. מבצעים פניית פרסה חוקית בהמשך הכביש ואז לשביל עפר העובר לאורך שפת הגבעה (לאורך הכביש חזרה). ישנה דרך משובשת המגיעה עד למסלול אספלט ישן המשמש כמסלול טיסנים.

מסלול חולון: רחוב הלוחמים 37, חולון (בין כיכר קוגל לבין משרד הרישוי בכניסה לחולון).

מסלול הפרדס / בית-גמליאל: ממוקם מעט דרומית לעיר רחובות וממזרח לישוב גאליה.

 מסלולי הטסה בדרום

מסלול אשדוד: בצומת בת גלים פונים ימינה לכיוון אזור התעשייה, נוסעים ישר ישר עד הסוף וחוצים את פסי רכבת, נוסעים ישר עד למסלול.

מנחת יטבתה: ממוקם כ-40 ק"מ צפונית לאילת ומשמש גם כמנחת למטוסים בשעות היום. מנחת יטבתה כולל מסלול אספלט באורך של כק"מ וברוחב של מספר מטרים. המסלול במקום מתאים לכל סוגי הטיסנים, כולל טיסני סילון.
המנחת ממוקם בצמוד וממזרח לישוב יטבתה ולכביש 90.

מסלול באר שבע - חצרים: נמצא בדרך לקיבוץ חצרים, נוסעים בבאר שבע ברח' האצ"ל אל צומת הקאנטרי קלאב. ממנו להמשיך ישר (לכיוון חצרים) על הכביש החדש המקשר אל דרך ג'ו אלון, עם ההגעה לכיכר יש לפנות ימינה לחצרים,עוברים את בית העלמין החדש (מימין) ואת בסיס דלק וציוד (משמאל), עד שרואים בצד ימין דרך עפר המתחברת לשביל אספלט. יש להמשיך על שביל זה (החוצה שדה גדול) ובסופו לפנות שמאלה ולהמשיך על דרך העפר עד למסלול.

מסלול פארק חצרים: המסלול נמצא במסגרת פארק חצרים, הצמוד למנחת שדה תימן. נוסעים על כביש 40 לכיוון באר שבע. נכנסים לעיר ונוסעים לכיוון מוזיאון חיל האוויר בחצרים (יש שילוט).
אחרי היציאה מבאר שבע כ-2 ק"מ פונים שמאלה ל"דרך הפסלים" (יש שילוט) 200 מ' לפני תחילת הדרך פונים ימינה לתוך השטח. נוסעים על דרך עפר כ-200 מ' עד שמגיעים למנחת.

בחלק משיטחי ההטסה ניתן למצא נציגים של חנויות טיסנים.

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...