ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

מכוניות על שלט

ברוך הבא ! מכוניות על שלט הינן תחביב המשלב ידע טכני והנאה גדולה !
מכוניות על שלט הן קטגורייה רחבה בתחום התחביבים הקשורים לשליטה מרחוק. בשנים האחרונות התחזקה הקטגורייה בזכות פיתוחים טכנולוגיים בעיקר בתחום הסוללות והמנועים החשמליים. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע בנוגע לרכישה חכמה ומתאימה של מכונית שלט ראשונה, כיצד לתחזק באופן מקצועי את הרכב שלכם, כללי זהירות שיעזרו לנו להנות מהתחביב בצורה בטוחה, עדכונים וחידושים טכנולוגים, סקירות  וכמובן טיפים שנקבל מכם קוראי הבלוג ושתיהיו מעוניינים לשתף עם מסיעי מכוניות שלט והכל בשפה העברית.
מכוניות על שלט

קרא עוד...

שיפורים למכוניות טרקסס - Traxxas

טרקסס - Traxxas החברה המובילה בתחום מכוניות השלט רחוק מאפשרת לך לשדרג חלקים שונים במכונית השלט שלך וזאת כדי לקבל ביצועים, עבירות או כל מאפיין אחר לפי העדפותיך האישייות. חלפים המספקים יותר כוח, מהירות ודיוק הם רק חלק מהשדרוגים שכדאי לך לשקול,  ומגוון השיפורים האפשריים הוא גדול. ניתן להחליף את הצמיגים לצמיגי שטח שיאפשרו תמיכה טובה יותר בנסיעת שטח ובקפיצה מעל מהמורות או לצמיגי כביש כך שתוכל ממש "לאחוז" את האספלט בפניות חדות. הרשימה מטה הינה רשימת רכיבים חלקית אותם ניתן לשדרג במכוניות על שלט תוצרת טרקסס.

שיפורים למכונית טראקסס

קרא עוד...

מכוניות על שלט - רכבי כביש

מכוניות כביש (On Road) מגיעות לרוב בגדלים של 1/10 אך ישנן גם מכוניות כאלו בכל שאר הגדלים הנפוצים. מכוניות כביש הן בעלות מתלים בעלי מהלך קצר מאד שהופך אותן לנמוכות ויציבות בנסיעה על משטח חלק.
מכוניות כביש מונעות הן על ידי מנועים חשמליים והן על ידי דלק יעודי המורכב בעיקר מניטרו ושמן ומגיעות למהירויות גבוהות במיוחד.

קרא עוד...

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...