ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

שיפורים למכוניות טרקסס - Traxxas

טרקסס - Traxxas החברה המובילה בתחום מכוניות השלט רחוק מאפשרת לך לשדרג חלקים שונים במכונית השלט שלך וזאת כדי לקבל ביצועים, עבירות או כל מאפיין אחר לפי העדפותיך האישייות. חלפים המספקים יותר כוח, מהירות ודיוק הם רק חלק מהשדרוגים שכדאי לך לשקול,  ומגוון השיפורים האפשריים הוא גדול. ניתן להחליף את הצמיגים לצמיגי שטח שיאפשרו תמיכה טובה יותר בנסיעת שטח ובקפיצה מעל מהמורות או לצמיגי כביש כך שתוכל ממש "לאחוז" את האספלט בפניות חדות. הרשימה מטה הינה רשימת רכיבים חלקית אותם ניתן לשדרג במכוניות על שלט תוצרת טרקסס.

שיפורים למכונית טראקסס

ריכזנו עבורכם מספר שיפורים אפשריים למכונית טרקסס:
מנוע
כדי לענות על הכמיהה למהירות, המנועים של טקרסס בנויים לתת כוח עצום (יחסית לגודלם ולזמן שלוקח למכונית שלט לצרוך את הסוללה או לרוקן את מיכל הדלק), מי שמחפש האצות מטורפות חשוב שילמד ויבדוק מהו המומנט של המנוע, שכן המומנט קובע כמה מהר המכונית שלט מאיצה. המנועים של מכוניות השלט החשמליות של טרקסס מתחלקים לשני סוגים:
מנוע מברשות / Brushed - מנוע חשמלי זול מאד, שנותן ביצועים ממוצעים ודורש בקר מהירות פשוט וזול.
מנוע ללא מברשות / Brushless - מנוע יקר יותר, ובתמורה נותן הספק גבוה משמעותית. הספק המאפשר לדחוף את המכונית אל מהירויות קיצוניות ומספק האצות מתפרצות, בשביל לשרוף באמת גומי על המסלול שדרוג למנוע Brushless יתן לך יותר "כוח סוס" ומהירות סופית של מעל 160 קמ"ש בדגמים מסויימים !
מנוע ניטרו - לטרקסס מספר מנועי ניטרו המתוכננים לספק אורך חיים ארוך יחסית לעומסים המופעלים עליהם והספק גבוה למשקלם. טכנולוגיית Easy Start מאפשר התנעה קלה ללא כבלים.

בקר מהירות אלקטרונית (ESC)
בקר המהירות משנה את מהירות המנוע כך שאתה מקבל ביצועים חלקם ומדוייקים יותר. בחירת בקר המהירות הנכון למכונית השלט תלוייה בסוג המנוע שברשותך- מוברש / ללא מברשות, במומנט ובמחת של הסוללה. אם אתה מסובב את ההגה בשלט, המשדר שולח את האות למקלט הנמצא במכונית של, ברגע שהמקלט קולט את האות, הוא מתרגם את הפקודה לביצוע אל הסרוו, כך שמכונית השלט מתנהגת בהתאם להוראות שהיא מקבלת מהמשדר.

סרוו
הסרוו שולט על כיוון מכונית השלט, יש לו מנוע, גיר ומעגל מודפס המתקשרים עם השלט רחוק. אם הבחנת כי מכונית השלט שברשותך לא מגיבה באופן חלק ומהר – האשמה יכולה להיות מופנת אל הסרוו, שדרוג הסרוו לדגם חזק יותר הוא הפתרון.
Traxxas servo- סרוו

צמיגים
צמיגי כביש (Slick tires) מגיעים ללא דוגמה ולמעשה הם חלקים לחלוטין. הם עשויים מגומי עשוי פורמולה מיוחדת שנועדה לספק אחיזה המתאימה לביצוע החלקות ( drifts). אך אם אתה טיפוס של נסיעת שטח, תרצה צמיגים בעלי דוגמה שתאפשר מעבר קל מעל דשא, אבנים, וסלעים.
צמיגים למכונית על שלט טרקסס

סוללה
הסוללה אחראית על אספקת כוח ומהירות למכונית השלט שלך, כדי לקבל את המיטב מהסוללה יש לקחת בחשבון שני דברים:
קיבולת- מתייחסת לכמות האנרגיה שהסוללה יכולה לאחסן, הקיבולת נמדדת במיליאמפר לשעה (mah) ככל שקיבולת הסוללה גדולה יותר, כך המכונית שלט שלך יכולה לסוע עם סוללה אחת.במקום לחכות שהסוללה תיטען, כדאי להשקיע בסוללה בעלת קיבולת גבוהה ואז תוכל לבלות יותר זמן בנסיעה בנוסף, קיבולת גדולה יותר מגבירה את תחושת העוצמה כאשר אתה מאיץ מעצירה מוחלטת.
טרקסס Traxxas מציעה שני סוגים של סוללות: סוללת ניקל מטאל (NiMH) וסוללת ליפו (LiPO). כל מכוניות השלט החשמליות של טרקסס Traxxas כוללות סוללת ניקל מטאל, וזוהי הסוללה הסטנדרטית בשלט המגיע עם המכונית. אם ברצונך להסיע את המכונית שלט יום שלם, כדאי שיהיו לך מספר סוללות ניקל מטאל.
סוללת ליפו מציעה קיבולת ומתח גבוהים יותר, אז אם אתה באמת מחפש ביצועים וכוח – מומלץ להחליף לסוללת ליפו- סוללת ליפו נותנת "אגרוף" חזק יותר כאשר אתה מאיץ.
סוללה לטרקסס

מטען סוללות
לא כל המטענים בנויים באותו האופן, כדי למנוע נזק לסוללה, חשוב שתשתמש במטען התואם את סוג הסוללה שברשותך. המטענים של טרקסס - Traxxas בנויים להטעין את הסוללה במהירות גבוהה, ויש אפילו מארז סוללות בעל מנגנון ניתוק עצמי למניעת טעינת ייתר. מטען סטנרטי המגיע עם מכונית על שלט טוען סוללה בכ-8 שעות, ניתן לזרז את זמן הטעינה על ידי שדרוג למטען מהיר בעלי ביועים גבוהים כך שתוכל להטעין את הסוללה בכ-50 דקות ואפילו פחות.
מטען סוללות תוצרת טרקסס

 בין אם זו מכונית השלט הראשונה שלך ובין אם אתה כבר מנוסה ומעוניין לשדרג את המכונית, ביוני'ס הובי, חנות הטיסנים של ראשון לציון תוכל למצוא מבחר גדול של מכוניות על שלט ואבזרים נלווים.

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...