ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

איזה אחוז "ניטרו" אני צריך לשים במנוע שלי?

מולקולת ניטרוניטרו(Nitromethane) הוא מרכיב הנמצא בדלק המשפיע על עיתוי הצתת הדלק במנוע, יחס הניטרו בדלק משפיע על מקדם ההצתה = תזמון הפיצוץ בבוכנה. הניטרו מסייע לבערה, וזאת כיוון שהניטרו ניצת בטמפרטורה נמוכה יותר מזו של המתאנול.
ככל שיחס ה"ניטרו" מול שאר רכיבי הדלק גדל, כך המנוע יפעל בהספק גדול יותר, ניטרו מוסיף כוח כיוון שהמנוע יכול לשרוף יותר ממנו לאותו נפח של אוויר מאשר מתנול, וזאת כיוון שהניטרו מכיל בתוכו מולקולות חמצן מה שמגביר את הבעירה.

קרא עוד...

תחזוקת פילטר אוויר במנוע

כדי להשיג חיי מנוע ארוכים יותר וביצועים טובים יותר יש צורך בניקוי קבוע ותחזוקה שוטפת של פילטר האוויר הנמצא על המנוע.

אם זרימת האוויר נחסמת או מוגבלת בגלל לכלוך, המנוע יהיה "רעב" לאוויר וכתוצאה מכך המנוע יתחחמם והביצועים שנקבל יהיו מוגבלים.

לא מיד יש צורך לרכוש פילטר חדש, במקרים רבים ניתן לנקות את הפילטר ולעשות בו שימוש חוזר. כאשר הפילטר מתלכלך, יש לנקות אותו עם סבון כלים ולשטוף. לאחר מכן, יש להשרות אותו בשמן ולסחוט את עודפי השמן.

יש לוודא תמיד כי הפילטר משומן כראוי לפני הפעלת המנוע. לקבלת הסינון הטוב ביותר, להשתמש בסוג שמן ייעודי למסנני אוויר. ניתן להשיג שמן זה בחנויות לציוד אופנועים ומוסכים. ואם אתם לחוצים ואין לכם זמן לרכוש שמן ייעודי ניתן להשתמש בשמן מנוע או שמן הרצה יכולים גם הם להיות כתחליף.

מנוע Velineon 3500 Brushles של Traxxas

Velineon 3500 Brushles Traxxas יצרנית מכוניות שלט רחוק מובילה יוצאת עם מנוע חשמלי חדש, Velineon 3500 Brushles. המנוע החדש משתמש במגנטים חזקים במיוחד מסוג נאודימיום בטמפרטורה גבוהה, מצוייד במיסבים למהירות גבוהה, וברוטור מאוזן ומדוייק במיוחד שנועד לתפקד שנים רבות. ביטולהמברשות והקומולטור מאפשר שימוש במנוע בקלות ועם צורך תחזוקה השואפת לאפס. מנוע ה־Velineon 3500 מספק עקומת כח עקביתיחד עם הספק גבוה, פעם אחר פעם.

קרא עוד...

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...