ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

× פורום תמיכה בנושא מכוניות שלט רחוק.

כניסה לתחביב וקניית מכונית חדשה

14 פבר 2014 11:37 #1 מאת doret0881_RC
שלום לכולם! השם שלי הוא דור.. אני מאשקלון, ואני די רוצה להיכנס לתחום המכוניות על שלט בצורה מקצועית.. אני ממש אוהב את זה!! מאז שהתנסיתי על אי ריבו ברשלאס משודרגת ביותר של חבר אני פשוט לא יכול להפסיק לקרוא ולהבין.. לכן אני מחליט להצטרף לתחביב ולפתח אותו..

השאלה שלי היא כזו-לאחר שהסתכלתי כלכך הרבה על המון מכוניות החלטתי שאני רוצה מכונית חשמלית לבאשינג רציני ושתהיה חזקה ועמידה ביותר, בעלת מהירות רצינית ושאני לא יהיה חייב לשדרג או להחליף חלקים על ההתחלה, אלא שאני יוכל להכיר אותה.. שוב, אני רוצה מכונית שאני לא אצטרך לרחם עליה, ופשוט יוכל לענות אותה בשטח בלי דאגות
כמובן שזה בלתי אפשרי אבל אני רוצה את הקרוב ביותר לזה. השאלה היא איזה מכונית? הסתכלתי על האי ריבו-קצת לא עמידה.. למרות שאני ממש אוהב טרקסס אבל אין מה לעשות המכוניות שלהם לא כלכך עמידות.. הסתכלתי על סאבאג' פלוקס HP והיא מעולה אבל צריך לשפר.. מה כדאי ללכת? אני יקבל גם הצעות חדשות.. אולי באחה של לוסי? יש בכלל חשמלית כזאת?? באחה של HPI? חשמלית כמובן.. לכן אני צריך את עזרתכם..

התקציב שלי הוא - 5500 ש"ח.

תודה מראש!!

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
14 פבר 2014 17:01 #2 מאת DanRC
הדבר היחיד שהפריע לך בריבו זה שהיא פחות חזקה ממכוניות אחרות? במקרה כזה אתה יכול לחשוב על המחיר של הרכב והשיפורים שמחזקים את מה שלא מספיק עמיד ולראות אם זה נכנס לך בתקציב.

הסאבג' פלוקס היא מכונית שאי אפשר לשבור, אתה צריך להתעלל בה ברצינות בשביל לשבור לה חלקים. ממה שאני ראיתי היא קצת פחות יציבה מהריבו וגם ברור שפחות מהירה. אבל לשבור אותה אתה כמעט לא יכול.

בקשר לבאחה חשמלית, בזכותך אני רואה שבכלל יש אחת כזאת והיא נראית שהיא נוסעת יפה מאד על מסלול יחסית לגודל ולמשקל שלה. יש לך מקומות מספיק גדולים בשביל להנות ממנה? ולפי המחיר של הבאחה בנזין לא נראה לי שהיא נכנסת לך בתקציב.

אתה צריך לבחור בין אי-ריבו שתיהיה חזקה מאד אבל צריכה קצת שיפורים בשביל לבנות ממנה טנק שלא נשבר. או לבחור את הסאבג' שהיא קצת יותר איטית, אבל אם זה פחות מפריע לך אז יש לך מכונית שלא צריכה כמעט חלקים אחרי השתוללות בשטח.

בקשר ללוסי, לי אין נסיון עם החברה הזאת אבל יכול להיות שלגולשים אחרים יש נסיון והם יספרו לך אם הרכב הזה מומלץ או שעדיף לחשוב על משהו אחר. הבעיה שלפי מה שאני רואה הרבה גולשים כאן מסיעים ניטרו ואתה בכיוון של חשמלי.

עוד שאלה, התקציב זה להכל כולל סוללות ומטען או שכבר יש לך ציוד ואתה צריך רק מכונית?

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.074 שניות
Powered by פורום קוננה
joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...