ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

× פורום תמיכה בנושא מכוניות שלט רחוק.

שדרוג למנוע ובקר ממבה מונסטר

11 מאי 2014 23:56 - 12 מאי 2014 10:39 #1 מאת mataxgamli
שלום, בבעלותי טרקסס סלאש 4x4 כבר שנתיים אני מריץ אותה לאחרונה עם בטריית 3 תאים הרכב מגיע ל 80 - 90 עם גיר 18 שיניים, כמובן עם קרור מנוע ובקר , אבל תמיד שואף ליותר, השאלה שלי האם כדאי לשדרג למנוע ובקר ממבה מונסטר או שזה כבר יותר מידי?
חשוב לציין שהרכב שלי בנוי יחסית חזק קיט אלומיניום שלם כל הגיר וכל מעברי הכח שמקבלים את הכח מהמנוע הכל מאלומיניום.
נ.ב מישהו יכול להגיד לי מקום קבוע שיש אנשים שמסיעים בו בימים מסויימים? נמאס לי לצאת לבד לשטח :unsure:
עריכה אחרונה:12 מאי 2014 10:39 ע"י mataxgamli. סיבה: שגיאת כתיב

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
12 מאי 2014 07:01 #2 מאת IziG
ברוך הבא לפורום !

אתה מסיע עם המנוע והבקר המקוריים? מעניין אותך להגיע למהירות גבוהה יותר (איפה אתה מסיע שאתה יכול לעבור את ה-100 קמ"ש ויותר?) או שאתה רוצה יותר כוח מתפרץ?

בקשר למקומות מפגש, מאיזה איזור בארץ אתה?
באיזור ראשון לציון ישנן כמה איזורים סביב הסופרלנד, בעיקר באיזור הדיונה באיזור הצפון מערבי. בדרך כלל מסיעים שם בימי שישי אחר הצהריים ובימי שבת. גם באיזור החניונים באיזור מסיעים די הרבה.

מסלול מסודר למכוניות שלט חשמליות יש ברשפון. האיזור כולל שני מסלולים, לרכבי 1/8 ולרכבי 1/10. ממה שידוע לי ההסעה בתשלום של מנוי חודשי ואפשרי גם תשלום חד פעמי לכניסה. אני חושב שאתה יכול לבקר במקום ולהסיע פעם אחת ללא תשלום.

בדרום יש את מסלול ספיד נגב למכוניות ניטרו בעיקר.

אני אכין רשימת מסלולים מסודרת בדומה לרשימת שטחי ההטסה שכבר קיימת באתר.

יותר
12 מאי 2014 10:38 #3 מאת mataxgamli
כן אני מסיע עם מנוע ובקר מקוריים עם גיר 18 שיניים וסוללת 4s בקשר לשאלה אם אני רוצה כח מתפרץ או מהירות אז גם וגם ;)
אני מאזור מודיעין אבל אני עם רכב אז אין בעיה להגיע למקומות

יותר
12 מאי 2014 19:38 #4 מאת IziG
הבקר המקורי בנוי ל-3 תאים, 4 תאים עם קירור כנראה עובדים אבל לא כדאי לקחת סיכון עם יותר מזה.
גם להגדיל את הפיניון לא הייתי ממליץ לך כדי לא למשוך יותר מידי זרם מהסוללה ולסכן את הבקר.

החלפה של הבקר והמנוע זאת האפשרות היחידה לקבל יותר כוח זמין גם להאצה וגם למהירות סופית גבוהה יותר אבל אני לא חושב שזה נכון לעשות את זה. כל מכונית שלט בנויה למעטפת ביצועים מסויימת ולמרות ששיפרת את החלקים לחזקים יותר, לא בטוח שהעיצוב שלה מתאים למהירות גבוהה יותר. שורט קורס זו מכונית עם חופה יחסית גדולה וזה די מגביל אותה מבחינת מהירות סופית.

ממודיעין על כביש 431 בסוף שבוע זה בערך רבע שעה לראשון לציון? יש שם דיונות נחמדות, לסלאש טיפה קשה שם בגלל הצמיגים הדקים יחסית אבל הסעתי שם מכונית כזו והיא הסתדרה ברוב המקרים עם החול. ומעבר לכביש, בחניונים הריקים של ה-Yes Planet אתה יכול להשתולל על אספלט איכותי מאד.

תמונות יש לך כאן:

www.facebook.com/media/set/?set=a.510862...1798085195174&type=3

יותר
13 מאי 2014 11:07 - 13 מאי 2014 11:13 #5 מאת mataxgamli
סבבה אחי הבנתי תודה רבה , אני כנראה יסע למסלול בגלילות בסוף השבוע, ניסתי להעלות לפה את התמונה של הסלאש שלי אבל לא הצלחתי אני יכול רק במייל.. היא קצת מיוחדת ולא רגילה כמו כל סלאש;)
עריכה אחרונה:13 מאי 2014 11:13 ע"י mataxgamli.

יותר
13 מאי 2014 11:32 #6 מאת Shmulik
נשמח לדעת איפה יש מסלול בגלילות :(
אם אתה לא מעודכן הוא נסגר לפני שנה וקצת.
אם אני לא מעודכן, אשמח לדעת !!!

יותר
13 מאי 2014 17:57 #7 מאת IziG
כשאתה מעלה תמונות אל תלחץ על הכנס, יש באג בפורום. אחר כך אני יערוך את ההודעה ויראו את התמונות.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

יותר
15 מאי 2014 19:17 #8 מאת ליעד דיין
החלקים שהחלפת ברכב מספיק איכותיים? אם קנית חלקים מאלומיניום רגיל מאיביי אז לא בטוח שכדאי להרכיב ממבה מונסטר כי לא בטוח שהם יחזיקו מעמד. וגם החופה שהיא כמו מצנח בגלל הגודל שלה תעשה לך בעיות במהירות גבוהה.

אם אתה לא מפחד שיקרה משהו לרכב ויש לך תקציב לתיקונים, אז אני הייתי מתקין את המנוע ובקר הכי חזקים שאני יכול לקנות :)

מנהל פורום טיסנים ומכוניות שלט לשעבר... בפורום FXP :)

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.050 שניות