ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

× פורום תמיכה בנושא מכוניות שלט רחוק.

gs st1 1:10

25 דצמ 2014 22:25 #1 מאת רותם156
gs st1 1:10 נוצר על ידי רותם156
:( שלום לכולם,
אני מחפש זמן רב חלקים/שידרוגים למכונית שלי (gs st 1) אם מישהו יוכל לעזור לי בלמצוא מנוע חדש בולמים ציריות וכו'
תודה לעוזרים

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
26 דצמ 2014 07:08 #2 מאת IziG
תגובה מIziG בדיון gs st1 1:10
ברוך הבא לפורום !

למה הפרצוף העצוב? :) זה הרכב שלך?

כמה שאלות כדי שיהיה קל יותר לכוון אותך:
1. אתה מחפש חלקים ומנוע במקום משהו שנהרס או כדי לשפר את הרכב?
2. מה הבעיה של המנוע שבגללה אתה צריך להחליף?
3. מה סיגנון ההסעה שלך ובאיזה שטחים אתה מסיע בדרך כלל?
4. ושאלה אחרונה בינתיים, יש לך ידע טכני מספק לפירוק והרכבה של הרכב והמנוע או שתצתרך הדרכה או הכוונה לחנות טיסנים עבור העבודה עצמה?

יותר
26 דצמ 2014 09:55 #3 מאת רותם156
תגובה מרותם156 בדיון gs st1 1:10
שלום lzig,
אני מחפש חלקים ומנוע לצורך שיפור.
אני רוצה להחליף את המנוע כי הוא כבר המון זמן אצלי ומתחמם מהר ואני רוצה אפילו לקנות מנוע יותר חזק.
אני מסיע בשטחים פתוחים, במג האוויר נוח לא קר ולא חם (נעים מאוד להסעה).
יש לי ניסיון לרב הדברים שתיקנתי.
הפרצוף העצוב בגלל שאני לא מוצא דברים לשיפור המנוע.
תודה על העזרה

יותר
26 דצמ 2014 09:58 #4 מאת רותם156
וכן זה הרכב שלי
;)

יותר
26 דצמ 2014 10:19 #5 מאת IziG
תגובה מIziG בדיון Re:gs st1 1:10
אני בודק לך איזה מנוע ניטרו חלופי מתאים לרכב שלך.
בקשר להתחממות, מדדת טמפרטורה עם מד חום איכותי?
עם איזה דלק אתה מסיע והאם אתה בטוח שהמנוע לא מכוון עני מידי?

עוד מעט נחזיר לך תשובה על מנוע מתאים.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

יותר
26 דצמ 2014 20:38 #6 מאת IziG
תגובה מIziG בדיון Re:gs st1 1:10
טוב אז התעמקתי קצת בנושא המנוע לרכב שלך, באופן טבעי ההמלצה הטובה ביותר היא המנוע המקורי.
שתי הסיבות העיקריות הן:
1. הרכב תוכנן לעומסים מסויימים והוא די אמין בזכות זה. מנוע חזק יותר ישחוק את הרכב מהר יותר.
2. התאמה של מנוע אחר לרכב תדרוש ממך לבצע שינויים בתושבות וקדיחות בשילדה של הרכב.

אם אתה לא מתכוון להתחרות עם הרכב, כדאי להשאר עם המנוע המקורי. עדיין מעוניין בביצועים גבוהים יותר ובמינימום מאמץ? דלק עם אחוזי ניטרו גבוהים יותר וכיוון אגרסיבי יותר של המנוע.

בקשר לשאר החלקים, ב חנויות הטיסנים בארץ יש חלקי חילוף מקוריים שיתאימו במדוייק. חיפשתי לך גם ברשת ודי בעייתי למצא חלקים לחברה הזו בחו"ל. היבואן של הרכב הזה הוא טיסן חיפה, גם אצלו אפשר להתייעץ. מאיזה איזור אתה בארץ?

אם אתה עדיין מתעקש על מנוע חלופי, אל תחפש חוויות שיאכזבו אותך, לך על OS. במקרה כזה תרשום כאן את המידות של הקדחים במנוע הנוכחי ונראה אם יש מנוע אחר עם מידות פיזיות זהות.

יותר
27 דצמ 2014 12:28 #7 מאת רותם156
תגובה מרותם156 בדיון Re:gs st1 1:10
אני משתמש בדלק 20 אחוז ניטרו.
לא הבנתי את הפירוש עני מידי.
ולא מדדתי עם מד טמפרטורה.
אני גר באיזור הצפון(עפולה)

יותר
27 דצמ 2014 16:16 #8 מאת IziG
הדרך הפשוטה ביותר להוציא יותר ממנוע ניטרו היא להשתמש ב דלק למכוניות שלט עם אחוז ניטרו גבוה יותר. הקישור שהוספתי הוא דוגמה לדלק שמיועד למכוניות שלט ומכיל 25% ניטרו. חשוב להדגיש שכשאחוז הניטרו עולה, לא משתנה אחוז השמנים בדלק. הניטרו לא מגיע על חשבון השמן אלא על חשבון המטאנול.

הדלק מעל מיוצר על ידי טיסן חיפה ואתה יכול למצא אותו ברוב חנויות הטיסנים בארץ כך שלא צריכה להיות לך בעיה להשיג אותו.

המושג "תערובת עניה" או מנוע שעובד "עני" מתכוון למנוע שסיכת הדלק שלו סגורה והוא מקבל יחס דלק לאויר עני. כלומר מעט מאד דלק יחסית לאוויר שנכנס לבוכנה. דוגמה הפוכה היא תערובת "עשירה" שבה הסיכה פתוחה מאד כמו למשל בהרצה של מנוע ניטרו.
כשהתערובת עניה, המנעו פועל בטמפרטורה גבוהה. אתה כותב שלא מדדת את הטמפרטורה במדוייק, אני לא מאמין שאתה יכול לדעת אם המנוע חם מידי או לא בלי מכשיר מדידה מדוייק. זה כלי חובה לבעלים של מכונית ניטרו, במיוחד בישראל בימי הקיץ.

לפני שאתה רץ להחליף מנוע, אני ממליץ לך להתחיל בהסעה עם דלק בעל אחוז ניטרו גבוה יותר. אם הפלאג שלך ישן, מומלץ להחליף גם אותו לפלאג שמומלץ על ידי יצרן המנוע, לכוון את המנוע עם מד טמפרטורה איכותי ורק אז להחליט אם יש צורך במנוע חדש.

יותר
28 דצמ 2014 19:56 #9 מאת רותם156
מה הטמפרטורה הגבוהה שיכולה להיות??

יותר
28 דצמ 2014 20:00 #10 מאת רותם156
אתה יכול לשלוח לי קישור למד טמפרטורה ואיפה אפשר לקנות?

יותר
28 דצמ 2014 20:56 #11 מאת IziG
לגבי המנוע של הרכב שלך, אני עדיין מחפש פרטים מדוייקים והאתר של GS Racing צריך להשתפר. די קשה למצא מידע.
מצאתי כמה קבצים באתר שלהם עם המלצות לעבודה בטמפרטורות שבין 95 מעלות להרצה ועד 120 מעלות מקסימום.
אני יכול להעריך ש-120 מעלות זה כיוון עני מאד שמיועד להוציא את המקסימום מהמנוע ובמקביל לקצר את החיים שלו, לדעתי אל תעבור את ה-110.

לגבי דלק, הם ממליצים על 10 עד 20 אחוז ניטרו. הדעה שלי היא שאם המנוע בכל מקרה לפני סוף חייו, אתה יכול לנסות למשוך ממנו עוד קצת על ידי שימוש בדלק עם 25% ניטרו.
המשתמש(s) אמרו תודה: רותם156

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.059 שניות