ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

× פורום תמיכה בנושא מכוניות שלט רחוק.

Electric Brushed RC 550 Motor - שאלה

14 מרס 2015 17:33 #1 מאת EylonRc
שלום ,קניתי מכונית על שלט בסכום כ1000 ש"ח ,הסוג של המכונית הוא Bsdracing Viper Xst 1\10 Off Road Car
המכונית 4x4 ,מהירות משוערת 50-60 ,אני משמן את המכונית בספריי חלודה ,מנקה חול לפני הניקוי ומתיז על הצירים והקפיצים ,
מה שאומר שאני מטפח את המכונית ודואג לה ולא מזניח ,עכשיו השאלה מה יכול לגרום לבעיות חשמליות ?
אין לי בעיות ,פשוט אני רוצה לדעת בשביל להימנע מבעיות ..
המכלול של המכונית : www.bsdracing.com/app/menu.ph...&product_id=36
[החלפתי סוללה לסוללה 5000 ,לא ליפו]
תודה רבה לעוזרים

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
14 מרס 2015 19:31 #2 מאת ליעד דיין
תתחדש על המכונית.

בעיות חשמליות יכולות להיות בגלל הרבה דברים, מה שיכול במיוחד לעשות בעיות זה נסיעה בשלוליות. מנועי Brushed רגישים במיוחד בגלל שהם פתוחים לקירור ומים יכולים להכנס פנימה בקלות.
בנוסף, אם אתה מעמיס את הרכב או משנה יחס העברה לגבוה מידי, המנוע, בקר וסוללה יעבדו בעומס שהם לא מתוכננים אליו ודי בטוח שיהרס לך משהו.

אל תתיז על הרכב שמן, זה רק ידביק את הלכלוך לכל מקום. מספיק לנקות טוב עם מברשת צבע נקיה. תקנה גם מכחול כדי להגיע למקומות היותר פנימיים ברכב ולהעיף בסוף כל יום את כל הלכלוך שנכנס פנימה.

בקשר לשימון, אם צריך, תקנה ספריי סיליקון ותשמן איתו רק את מה שצריך. תמיד לנגב שאריות שמן שנשארו על הרכב.

עוד משהו חשוב, אם אתה שומע רעש מוזר פתאום, אל תמשיך לנסוע. תמיד לבדוק ממה זה קורה, רעש קטן יכול לתת אזהרה שמשהו עומד לההרס. תעצור ותבדוק טוב מה מפריע לרכב.

עוד משהו, לפי השם של המנוע, ומה שכתבת על הסוללה, הבקר כנראה לא תומך בסוללת ליפו. הקישור שלך לא תקין, תכניס אותו מחדש ואז נראה בדיוק איזה רכב זה. צריך לוודא שהבקר תומך ליפו ואז תוכל למשוך את הרכב עוד טיפה. למרות שברוב המקרים זה לא מומלץ אבל כולם רוצים להסיע יותר מהר :)

מנהל פורום טיסנים ומכוניות שלט לשעבר... בפורום FXP :)

יותר
14 מרס 2015 20:30 #3 מאת EylonRc

ליעד דיין wrote: תתחדש על המכונית.

בעיות חשמליות יכולות להיות בגלל הרבה דברים, מה שיכול במיוחד לעשות בעיות זה נסיעה בשלוליות. מנועי Brushed רגישים במיוחד בגלל שהם פתוחים לקירור ומים יכולים להכנס פנימה בקלות.
בנוסף, אם אתה מעמיס את הרכב או משנה יחס העברה לגבוה מידי, המנוע, בקר וסוללה יעבדו בעומס שהם לא מתוכננים אליו ודי בטוח שיהרס לך משהו.

אל תתיז על הרכב שמן, זה רק ידביק את הלכלוך לכל מקום. מספיק לנקות טוב עם מברשת צבע נקיה. תקנה גם מכחול כדי להגיע למקומות היותר פנימיים ברכב ולהעיף בסוף כל יום את כל הלכלוך שנכנס פנימה.

בקשר לשימון, אם צריך, תקנה ספריי סיליקון ותשמן איתו רק את מה שצריך. תמיד לנגב שאריות שמן שנשארו על הרכב.

עוד משהו חשוב, אם אתה שומע רעש מוזר פתאום, אל תמשיך לנסוע. תמיד לבדוק ממה זה קורה, רעש קטן יכול לתת אזהרה שמשהו עומד לההרס. תעצור ותבדוק טוב מה מפריע לרכב.

עוד משהו, לפי השם של המנוע, ומה שכתבת על הסוללה, הבקר כנראה לא תומך בסוללת ליפו. הקישור שלך לא תקין, תכניס אותו מחדש ואז נראה בדיוק איזה רכב זה. צריך לוודא שהבקר תומך ליפו ואז תוכל למשוך את הרכב עוד טיפה. למרות שברוב המקרים זה לא מומלץ אבל כולם רוצים להסיע יותר מהר :)

קודם כל תודה רבה אחי :) ,מעריך את זה :)
קישור למכלול (מתוקן) : www.bsdracing.com/app/menu.php?op=show_product&product_id=36
לא התכוונתי ששמתי סוללת ליפו ,יש לי סוללה עגולה כזאת בקצוות ,שעטופה באיזולירבאנד ,
המכונית הגיעה עם סוללה כזאת של 1800 ואט אני קניתי אחת ב5000 ואט יכול להיגרם נזק כלשהו ?

יותר
17 מרס 2015 17:00 #4 מאת ליעד דיין
איזו סוללה קנית בדיוק? סוללת ליפו או NiMH?

וזה לא 5000 וואט זה 5000mah, שזה הקיבול החשמלי של הסוללה.

אם זו סוללת ליפו, אתה צריך בקר מתאים אחרת אתה עלול לגרום נזק לסוללה. סוללות ליפו אסור לפרוק לגמרי. בקר שמתאים לסוללת ליפו יודע לעצור את הרכב כשהסוללה מגיע למתח שעדיין לא גורם לה נזק.
תכתוב את הפרטים המדוייקים של הסוללה, מתח שזה אומר כמה תאים ואם היא ליפו או לא.

מנהל פורום טיסנים ומכוניות שלט לשעבר... בפורום FXP :)

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.037 שניות