ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

× נושאים רבים בתחום הטיסנאות חופפים לרובוטיקה, פורום הרובוטיקה שלנו הוא המקום לדון בהם. סרוואים יעודיים לרובוטים, ארדואינו, תכנות, אלקטרוניקה ועשה זאת בעצמך.

חיבור לדים לפי המוזיקה למערכת קולנוע

07 אוג 2017 11:31 #16 מאת elhai

elhai wrote:

IziG wrote: הסירטון בתגובה הזו:
www.tissan.co.il/forum/%D7%A8%D7%95%D7%9...%A0%D7%95%D7%A2#2205

הוא משתמש בפסי לדים יותר מתקדמים שמאפשרים שליטה על כל לד בנפרד דרך ארדואינו.
שים לב שלפי העוצמה של הצליל, הלדים נדלקים לקטע ארוך יותר, לא סתם עוד פרויקט לדים לפי מוזיקה שמאותת פס לדים שלם.

כן בגלל זה אני רוצה לעשות את זה אבל אין לי את הלדים האלה
יש לי את הלדים האלה http://www .ebay. com/itm/Dream-Color-6803-IC-Chip-5M-5050-RGB-LED-Strip-133-Effects-RF-Controller-IP68-/131447589780?var=&hash=item0

שגם הם עם שליטה מיוחדת

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
07 אוג 2017 20:47 #17 מאת IziG
לדים מהסוג הזה Dream-Color-6803-IC-Chip-5M-5050-RGB-LED-Strip-133-Effects-RF, כמו הקישור שהוספת מתאימים.
הצ'יפ שלהם 6803 מופעל על ידי סיפריה שצריך להוסיף לסביבת הפיתוח של ארדואינו ואז אתה יכול להפעיל אותם בצורה די פשוטה.

תחפש פס לדים בלי בקר ומשדר, יעלה לך בין שליש לחצי. אני רכשתי כמה פסים כאלו בפחות מ-$20 כולל משדר ובקר ואחר כך הוספתי להם פסי לדים בלבד במחיר שנדמה לי היה נמוך מ-$10.

תמצא ותזמין ואני אוסיף מאוחר יותר או מחר את הסיפריה שאתה צריך להוסיף ל-IDE של ארדואינו, בתוכה יש כבר דוגמה לכמה סוגי שליטה בפס הלדים. אני אוסיף לך גם קוד קצרצר שנותן לך להפעיל את הפס עם פוטנציומטר.

אחרי שיהיו לך פסי הלדים וארדואינו, צריך לחפש את הקוד שהבחור בסירטון המקורי כתב, ומשם כבר זו עבודת עשה זאת בעצמך, שלא קשורה לאלקטרוניקה או קוד כלשהו.

יותר
07 אוג 2017 23:37 #18 מאת elhai

IziG wrote: לדים מהסוג הזה Dream-Color-6803-IC-Chip-5M-5050-RGB-LED-Strip-133-Effects-RF, כמו הקישור שהוספת מתאימים.
הצ'יפ שלהם 6803 מופעל על ידי סיפריה שצריך להוסיף לסביבת הפיתוח של ארדואינו ואז אתה יכול להפעיל אותם בצורה די פשוטה.

תחפש פס לדים בלי בקר ומשדר, יעלה לך בין שליש לחצי. אני רכשתי כמה פסים כאלו בפחות מ-$20 כולל משדר ובקר ואחר כך הוספתי להם פסי לדים בלבד במחיר שנדמה לי היה נמוך מ-$10.

תמצא ותזמין ואני אוסיף מאוחר יותר או מחר את הסיפריה שאתה צריך להוסיף ל-IDE של ארדואינו, בתוכה יש כבר דוגמה לכמה סוגי שליטה בפס הלדים. אני אוסיף לך גם קוד קצרצר שנותן לך להפעיל את הפס עם פוטנציומטר.

אחרי שיהיו לך פסי הלדים וארדואינו, צריך לחפש את הקוד שהבחור בסירטון המקורי כתב, ומשם כבר זו עבודת עשה זאת בעצמך, שלא קשורה לאלקטרוניקה או קוד כלשהו.

לא הבנתי על איזה לדים דיברת, יש לי את הלדים שרשמת 6803

יותר
08 אוג 2017 20:06 #19 מאת IziG
הלד בפס הזה הוא מסוג 5050, יש לו צ'יפ שמפעיל אותו בהתאם לפקודות שאתה שולח. הדגם של הצ'יפ הוא 6803.
ארדואינו צריך ספרייה שתואמת לצ'יפ.

את הסיפריה המתאימה לארדואינו (LPD6803-RGB-Pixels-master) הורדתי מ-GitHub בכתובת הזו:
github.com/adafruit/LPD6803-RGB-Pixels

אחרי שתוסיף אותה באופן מסודר ל-Arduino IDE, תמצא דוגמה חדשה בתפריט שאיתה אתה יכול להתחיל להפעיל את פס הלדים.

יותר
08 אוג 2017 20:18 #20 מאת elhai

IziG wrote: הלד בפס הזה הוא מסוג 5050, יש לו צ'יפ שמפעיל אותו בהתאם לפקודות שאתה שולח. הדגם של הצ'יפ הוא 6803.
ארדואינו צריך ספרייה שתואמת לצ'יפ.

את הסיפריה המתאימה לארדואינו (LPD6803-RGB-Pixels-master) הורדתי מ-GitHub בכתובת הזו:
github.com/adafruit/LPD6803-RGB-Pixels

אחרי שתוסיף אותה באופן מסודר ל-Arduino IDE, תמצא דוגמה חדשה בתפריט שאיתה אתה יכול להתחיל להפעיל את פס הלדים.

כאן כבר הלכתי לאיבוד
לא מבין מה זה ספריה לא מבין מה זה קשור לפס לדים 6803

יותר
09 אוג 2017 07:13 #21 מאת IziG
אני אחסוך לך קישורים עמוסים עם הסברים על ספריות תוכנה. היתה לי סקירה ששלח לי מישהו בעבר שמסבירה את זה באופן יחסית פשוט וקריא. צריך לחפור במיילים ישנים ולהעתיק לכאן.

אולי אפילו נכין פוסט מסודר שמסביר כיצד להוסיף את הסיפרייה באופן נכון ל-Arduino IDE היות שגם בזה ראיתי כמה דרכים לא בהכרח ברורות לביצוע המשימה.

במשפט, כדי להפעיל את פס הלדים המדובר שיפעל לפי מוזיקה או כל אופן אחר, צריך להבין כיצד הוא פועל ולשלוח לו הוראות בשפה שלו. אתה לא הולך ללמוד את כל זה, מישהו כבר עשה את העבודה ואתה משתמש בסיפרייה שהוא הכין.

מקווה למצא זמן בהמשך היום או מחר למצא את ההסבר ולהוסיף אותו לפורום.

יותר
19 אוג 2017 14:35 #22 מאת ליעד דיין
עד שיהיה מדריך מסודר להוספת ספריה לארדואינו, זה בהכי קצר מה עושים:
1. מורידים את הספריה שצריך למחשב בקובץ zip
2. פותחים את Arduino IDE ולוחצים בתפריטים על Sketch
3. מזיזים את העכבר ל-Include Library ואז בוחרים Add ZIP Library
4. בוחרים את הסיפריה שהורדנו ולוחצים Open
5. זהו, הספריה קיימית ואתה יכול להשתמש בה

מנהל פורום טיסנים ומכוניות שלט לשעבר... בפורום FXP :)

יותר
מפקחים: IziGShmulik
זמן ליצירת דף: 0.045 שניות