ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

להתחיל בתחביב

18 יול 2014 23:05 #1 מאת בוסקילה
שלום לכולם אני רוצה להתחיל בתחביב של המסוקים התחלתי במסוק קטן 4 ערוצים ויש לי את זה אני מרגיש שאני רוצה להתקדם למשהו יותר רציני
יש לי תקציב של 2000 שקל והייתי שמח שתמליצו על מסוק שאפשר להתחיל אתו שמגיע למחיר הזה ד ;)

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
19 יול 2014 13:43 #2 מאת אביב כהן
תגובה מאביב כהן בדיון להתחיל בתחביב
שלום וברוך הבא לפורום.

2,000 ש"ח זה תקציב שיכול להתאים למסוק סיני באיכות בינונית ובגודל 450.
מה זה אומר 450? זו מידה של מסוק שהקוטר של הלהבים שלו בערך 70 ס"מ. זה נשמע גדול מאד יחסית למסוק שלט קטן כמו זה שהיה לך, אבל ביחס למסוקים מתקדמים יותר זה מסוק שלט די קטן.
הבעיה עם מסוק כזה היא שהוא מאד חזק וזריז ולמתחיל די קשה להתמודד איתו. מצד שני, המחיר של חלקים למסוק כזה די זול אבל יש סיכוי טוב לרסק הרבה פעמים עד שלומדים לשלוט במסוק.

מצד שני, באותו תקציב ואפילו פחות, יש היום די הרבה מסוקי שלט 6 ערוצים בגודל יותר קטן, די מקביל למסוקי 250. מסוק בגודל 250 מתאים רק למי שיש המון נסיון בהטסת מסוקים, אבל המסוקים האלו מצויידים באלקטרוניקה כזאת שהם די רגועים באויר בזכות ג'ירואים וכיול מדוייק.
בזכות זה, גם מטיס מתחיל שהטיס מספיק על סימולטור, יכול להתחיל להטיס אותם בלי הרבה בעיות.

עוד נקודה שכדאי לחשוב עליה היא שמסוק 450 במחיר כזה מגיע בחלקים וצריך להרכיב ולכוון אותו בעצמך, או לשלם למישהו עם מספיק נסיון שירכיב ויכוון אותו. המסוקים הקטנים יותר מגיעים מורכבים ומכוונים ישר מהקופסה, אפשר להטיס אותם מייד אחרי הרכישה בלי הוצאות נוספות על הרכבה.

עכשיו תורך להחליט לאיזה כיוון אתה רוצה להתקדם וננסה להמליץ לך על מסוק מתאים.

יותר
20 יול 2014 10:56 #3 מאת IziG
תגובה מIziG בדיון להתחיל בתחביב
ראיתי בפורום נוסף שאתה מתעניין באותו תקציב במכונית או מסוק. לאיזה כיוון אתה רוצה להתקדם?
להמשיך את התגובה הקודמת עם המלצות על מסוק או שאתה חושב על מכונית שלט?

אפשר למצא גם מכונית שלט וגם מסוקים נחמדים בתקציב הזה.

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.036 שניות