ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

דיון - כמה שאלות לפני קניית חלקים (גודל 450)

18 אוק 2014 22:20 #1 מאת Ennos
שלום חברים,
התחלתי בהדרגתיות לחזור לענייני הטיסנאות כתחביב. קניתי לפני כשנתיים מסוק e flite blade 400 3d. לא הטסתי אותו תקופה דיי ארוכה , ואשמח אם תענו לי על השאלות הבאות:

1) התנפצו לי הלהבים הראשיים שלו (היו עשויים מעץ), אני מעוניין להחליף ללהבים אחרים, האם כדאי לי להזמין מhobbyking להבי glass fibre/carbon fibre או רק קרבון? ואם כן, איזו חברה מומלצת בתחום הזה ? אשמח לקבל המלצות על להבים אמינים ואיכותיים.
2) האם אני יכול להזמין canopy מfibre glass שבנוי לtrex 450 pro ויהיה מתאים לblade שלי? במידה ויש לכם canopy מומלץ שמתאים אשמח לקבל מידע נוסף על כך.
3) אני מעוניין בקניית להבים לזנב , האם זה משנה מאיזו חברה אני קונה אותם, והאם זה משנה מאיזה חומר הם יהיו ?
4) האם יש gyro מומלץ ואמין במחיר סביר? אשמח לקבל שמות של חברות טובות בתחום.

תודה מראש לכולם חברים. :)

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
19 אוק 2014 09:56 #2 מאת IziG
הי,

1. לגבי הלהבים, ברוב המקרים ההמלצה היא לפי הסדר הזה: Carbon, סיבי זכוכית ואז בלזה. אבל חשוב להבין מי המטיס ומה נסיונו. לעבור ללהבי Carbon בלי נסיון ולהרוס אותם בגלל נגיעה בקרקע? בזבוז כסף.
אם אתה מטיס מתחיל, להבי בלזה או סיבי זכוכית יתאימו לך והעלות שלהן הגיונית מאד.

אני אמצא קצת זמן פנוי ואוסיף מדריך לאיזון להבים.

2. החופה שלך שלמה ואתה רוצה להחליף רק כדי לשנות את המראה של המסוק או שהיא נהרסה? חופה של מסוק Trex 450 מתאימה למסוק שלך, שים לב לקדוח את החורים במקום הנכון כדי שהיא לא תתנדנד על המסוק.

3. המסוק מגיע עם להבי פלסטיק, אני מעדיף Carbon. בזנב העלות של הלהבים יחסית נמוכה כך שאתה יכול לרכוש להבים די טובות. אם אין לך עדיין נסיון בהטסה, נגיעה עם הזנב בקרקע תהרוס להבי Carbon ובקרה כזה יש עדיפות ללהבים מפלסטיק.

4. הבנתי שכבר הזמנת (?), מה הדגם? חברות מומלצות מייצרות ג'ירואים בעלות של מעל $100 ליחידה. הבעיה עם הג'ירו שהרוב מזמינים מהסיני היא שאחד לשלש בערך לא עובדים כמו שצריך. לא ניתן לכוון אותם, יש להם זחילה קבועה או בעיות אחרות. מטיס מתחיל לא תמיד יודע לזהות מה הבעיה ועלול להלחם עם ג'ירו תקול בלי יכולת כיוון.
כשתקבל אותו, נעזור לך עם הכיוונים עד שהמסוק יטוס כמו שצריך.

עוד משהו חשוב, יהיה קל לתת המלצות לכל סעיף לפי התקציב שאתה מוכן להקצות עבורו. תחזור עם תקציבים וניתן לך תשובות יותר ממוקדות.

ועוד דבר חשוב, מהנסיון שיש לי עם ה-Blade 450 3D, זה מסוק מוצלח מאד למתחילים. הוא מגיע עם שלט סביר שיכול לשמש אותך לרוב הטיסנים שתטיס ואם אפשרויות תכנות מספקות. המסוק עצמו מגיע מכוון ברמה סבירה כבר מהיצרן, אני חושב שזה המסוק RTF היחיד שאתה באמת יכול להטיס ישר מהקופסה במחיר שלו.

יותר
21 אוק 2014 08:36 - 21 אוק 2014 08:38 #3 מאת IziG
הוספתי כמה תמונות של המסוק שלי כדי שתתרשם מהמראה עם החופה המקורית וחופת פיבר לגודל 450:
(וכמו שאתה רואה, הציר הראשי בדרך להחלפה וכיוון)

קבצים מצורפים:
עריכה אחרונה:21 אוק 2014 08:38 ע"י IziG.

יותר
21 אוק 2014 15:47 #4 מאת Ennos
קודם כל תודה רבה על המענה המפורט כל כך! אתה ממש עזרת לי!
שנית, האם לדעתך quark Spartan gyro הוא טוב?

יותר
21 אוק 2014 21:19 #5 מאת IziG
ספארטן הוא ג'ירו מצויין, קראתי על הרבה מטיסים מרוצים. לי יצא להטיס כמה פעמים מסוק עם הג'ירו הזה והוא עושה את העבודה כמו שצריך.
לא יצא לי לכוון מסוק עם הספארטן אבל אני מניח שזה צריך להיות פשוט מאד.

הוא "קצת" יותר יקר מהג'ירו של הסיני, אבל אתה תרגיש את ההבדל.
אתה לא חייב להתחיל איתו, אם הג'ירו שקנית יגיע תקין, עם כיוון סביר המסוק ירחף בלי בעיות רציניות מידי.

איזה ג'ירו קנית?

יותר
21 אוק 2014 22:47 #6 מאת Ennos
קניתי את הספארטק. וגם את הalign gp 780

יותר
22 אוק 2014 20:20 #7 מאת IziG

Ennos wrote: קניתי את הספארטק. וגם את הalign gp 780

אתה הולך להנות מהמסוק שלך!

מקריאה כללית בכמה פורומים, נראה שמטיסים מרוצים יותר שהספארטן. בכל מקרה, שניהם מתעלים על הג'ירו המקורי שמגיע עם ה-Blade 450 3D.

יותר
24 אוק 2014 00:18 #8 מאת Ennos
אני מאד מקווה.
קניתי אותו יד שנייה, שמתי לב לא מזמן שיש באחד החוטים שמתחברים לגיירו חתך קטן שאין בגללו מגע בין שני הצדדים של אותו החוט. במידה ואלחים אותו הגיירו יפעל כראוי לדעתך?

יותר
24 אוק 2014 10:05 #9 מאת IziG
תעלה תמונה ברורה של החוט.

לפני שאני רואה ובמבין מה התקלה, אולי כדאי לקנות מאריך סרוו איכותי ולהחליף את הכבל כולו. אם חוט אחד קרוע, יכול להיות שגם אחר נמתח והנחושת שבתוך הבידוד קרוע. זה יכול לגרום למצב שבו לפעמים יש מגע ולפעמים אין. יכול להיות מסוכן מאד למסוק.

נראה את התמונה ונחשוב מה נכון יותר.

יותר
25 אוק 2014 23:31 #10 מאת Ennos

יותר
26 אוק 2014 05:37 #11 מאת IziG
זה תיקון פשוט, קצת צינור מתכווץ, הלחמה, וזהו.
שחכתי שלכל ג'ירו יש סיגנון חיווט שונה. במקורי זה כבל של סרוו עם 4 חוטים וקונקטור. בלוגיקטק שיש לי בנוסף זה שני כבלי סרוו (4 חוטים ו-3 חוטים). בקיצור, לא בדיוק החלפה של הכבל כמו שכתבתי קודם.

נראה שאתה צריך לתקן גם את החוט האדום שצמוד לחום.
המשתמש(s) אמרו תודה: Ennos

יותר
01 נוב 2014 01:03 - 01 נוב 2014 01:04 #12 מאת Ennos
שאלונת אחרונה, איפה כדאי לי לשים את החוט של האנטנה שיוצאת מהreciever ? כרגע האנטנה מפותלת סביב מוט ששמתי על רגלי המסוק, האם יש מקום אחר שאני יכול לשים את חוט האנטנה?
עריכה אחרונה:01 נוב 2014 01:04 ע"י Ennos.

יותר
01 נוב 2014 08:52 #13 מאת IziG
איזה מקלט יש לך? המקלט המקורי AR6100e מגיע עם זוג אנטנות קצרות מאד.
אם יש לך מקלט אחר, תדאג שהאנטנות רחוקות מכל דבר שזז ויכול לקרוע אותן. בנוסף תרחיק אותן כמה שניתן מהמנוע והבקר כדי למנוע מצב שהפרעות חשמליות כלשהן נקלטות ומפריעות לשליטה על המסוק.

יותר
02 נוב 2014 07:14 #14 מאת ליעד דיין

Ennos wrote: שאלונת אחרונה, איפה כדאי לי לשים את החוט של האנטנה שיוצאת מהreciever ? כרגע האנטנה מפותלת סביב מוט ששמתי על רגלי המסוק, האם יש מקום אחר שאני יכול לשים את חוט האנטנה?

מה הכוונה שהאנטנה מפותלת על מוט? זה מקלט לא 2.4 אם אנטנה רגילה?
ב 2.4 האנטנה קצרה מאד, לפעמים כמו במקלטים של הייטק האנטנה מגיעה עם מאריך קצר. הכי חשוב כמו שכתבו לך זה להתרחק מהמערכות חשמל של המסוק ולהזהר שמשהו מכני לא יפגע באנטנה בזמן שהמנוע פועל.

קראתי פעם שגם באיזור של הציר הראשי, בגלל הסיבוב שלו והעובדה שהוא מפלדה, יש הפרעות שיכולות להגיע למקלט אם הוא לא מספיק חכם להמנע מהם.

מנהל פורום טיסנים ומכוניות שלט לשעבר... בפורום FXP :)

יותר
02 נוב 2014 13:50 #15 מאת Ennos
לזה התכוונתי, צילמתי את האנטנה והמוט שאגב עשוי מפלסטיק בכוונה:

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.069 שניות