ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

חדש ישן עם כמה שאלות

14 נוב 2014 22:58 #1 מאת yairkrispel
שלום לכולם, בעבר הלא רחוק (חמש שנים לערך) הטסתי טיסנים, התחלתי כמו כולם עם טריינר, ועברתי אחר כך לכנף תחתית קצת קצת קצת 3D ומאז התחום קצת הלך ודעך בגלל סיבות כאלה ואחרות.
לאחרונה הגיע לידי שני טיסנים במצב ממש גרוע, חצאי גופים, מנועים תפוסים (אחד OS25 והשני OS46) ואחרי שיפוץ קטן הם במצב עובד ועובד טוב.
גם כל האלקטרוניקה עובדת.
רציתי לשאול כמה שאלות.
בכל נושא התדרים. מה שיש לי כרגע הם שלטי 72 ג'יגה הרץ
ורציתי לדעת האם אפשר להטיס איתם היום (הבנתי שיש בעיה עם הנושא וכל המערכות רדיו עברו ל- 2.4)
במידה וזאת בעיה, אז אפשר להחליף שלט ומקלט זאת לא הבעיה.

דבר נוסף שאני אשמח לעזרתכם.
אני מחפש טיסן סקייל שיתאים למנוע 46 שיש ברשותי, חיפשתי ברשת כמה תוכניות כי זה מעניין אותי לבנות אותו לבד (יש נסיון בתחום) איפה אני יכול למצוא תוכניות מפורטות?
בכיוון של P51 ודומיו. גם ראיתי את הפייפר קאב שהוא גם נחמד.
למישהו יש גישה לתוכניות מפורטות של הטיסנים האלה?
אשמח לתשובה.
יאיר :)

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
15 נוב 2014 08:03 #2 מאת IziG
תגובה מIziG בדיון חדש ישן עם כמה שאלות
הי יאיר, ברוך הבא לפורום.

לשאלות שלך:
בקשר לשלט, תיקון קטן, התדר של השלט הישן שלך נמדד במגה הרץ, השלטים החדשים עובדים בתחום של 2.4GHz. היתרון העיקרי הוא שאין צורך לתאם הטסה בין מטיסים שונים היות שכולם יכולים להטיס ביחד. לכל שלט יש "תעודת זהות" והמקלט המתאים יקלוט רק אותו.
אתה יכול להמשיך להטיס עם השלט שלך במידה ותוודא שהוא תקין. את הסוללות סביר להניח שיהיה צורך להחליף. איזה משדר ומקלט בדיוק יש לך?

אתה מוזמן לקרא בקישור הבא כיצד פועל שלט רחוק בטכנולוגיית 2.4GHz.

המנועים של OS עובדים לנצח כששומרים עליהם :).

בקשר לתוכניות, אפשרות אחת היא להוריד מהרשת, להדפיס על דפי A4 במדפסת ביתית ואז לחבר את הכל לתוכנית אחת. זה הרעיון החינמי. בנוסף יש אפשרות לרכוש תוכניות בעלות של כמה עשרות שקלים לגודל של טיסן מלא.

יותר
15 נוב 2014 09:09 #3 מאת yairkrispel
היי תודה על התגובה המהירה, השלט שיש לי בבית הוא RD-6000 ובטריות כמובן שכבר הוחלפו.
בקשר לשרטוטים, הצוכנית היא באמת.למצוא אחד ברשת ולהדפיס, יש לי איפה להדפיס בגדלים שהם מעבר לדף A4
ורציתי לדעת אם יש מאגר לשרטוטים כאלה שהם קצת יותר איכותיים, אולי מעבר להישג יד שלי בכל אופן.
אשמח להמלצה :-)

יותר
15 נוב 2014 09:51 #4 מאת IziG
שלט מצויין, רק תוודא שהוא תקין, לפחות בדיקת טווח ובדיקה שהפוטנציומטרים לא עושים בעיות (לא אמורים לעשות בעיות אבל כל רכיב אלקטרוני עלול להתיישן).

אם יש לך מדפסת A3 אז חצי מהבעיה נפתרה. פלוטר? אתה בכלל מסודר. גם אני התקשיתי למצא תוכניות איכותיות מרוכזות במקום אחד. אני יכול לחפש קישורים ישנים ששמרתי, אולי משהו עדיין פועל ויעזור לך.

מאיזה איזור אתה בארץ? בצפון תוכל למצא תוכניות לטיסנים בטיסן חיפה ובמרכז ב יוני'ס הובי בראשון לציון.

ועכשיו לפיקניק לפני שאני מסתבך עם האישה.

יותר
15 נוב 2014 14:45 #5 מאת IziG
קישור שיכול להיות מעניין www.outerzone.co.uk

חיפשת מוסטנג?
www.outerzone.co.uk/plan_files_01/1159/P-51_.pdf

יותר
16 נוב 2014 05:37 #6 מאת yairkrispel
אני מאיזור הדרום, כרגע קריית גת.
אני אנסה לחפש תוכניות בחנויות שהזכרת.. :-)

תודה רבה חברים!

יותר
17 נוב 2014 08:46 #7 מאת אביב כהן
בנוסף לדיון מעל, כדאי לך לבדוק אפשרות של רכישת מודול 2.4 למשדר שלך עם מקלט תואם. יחסוך לך את נושא תיאום ההטסות במידה ומטיס נוסף משתמש בתדר שלך. למרות שהבעיה הזו הופכת לנדירה :)

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.047 שניות