ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

מוצרי דור שלישי לתחום טעינת הסוללות

27 יול 2017 09:57 #1 מאת avirqs
הי,
לאחרונה החלנו לייצג בישראל חברה סינית המפתחת ומייצרת מוצרי דור שלישי לתחום טעינת הסוללות .
המוצרים מאפשרים טעינה מסוללה ו/או חשמל ביתי מספר סוללות במקביל, מודדי תכולת סוללה ועוד.
המוצרים מתאימים בעיקר לכל תחום התחביבים בהם נעשה שימוש בסוללות בעלי קיבולת גבוהה (בעיקר תחום הטיסנאות, משחקים שונים ).
מוצרי החברה איכותיים מאוד אלה אנו בתהליכים מתקדמים על מנת לייבא את המוצרים לישראל.
אתם בתחום ואני מעוניין להתייעץ לגבי הדרך הטובה ביותר לשווק את המוצרים.

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
27 יול 2017 22:44 #2 מאת IziG
אתה שואל בדיוק את שאלת מליון הדולר.

מי שהביא ספינרים לפני שלשה חודשים לארץ, לא היה צריך להתאמץ לשווק.
לעומת זאת ציוד בתחביב שלנו אתה מביא לארץ ומתמודד עם לא מעט אתגרים וכמובן האפשרות של רכישה ברשת לרוב בעלויות זולות יותר. גם עם שיווק מעולה, חשוב לזכור שהתחום כולל מספר מוגבל של מטיסים ומספר דומה של מסיעי מכוניות שלט בסך הכל.

ממליץ בחום לבצע מחקר שוק רציני לפני שאתה משקיע יותר מידי.

תוכל להוסיף פרטים ודוגמאות ליכולות של המטענים הללו בהשוואה למטענים חכמים שאנחנו מכירים היום?
מה היתרון של המטען החדש בטעינה של סוללת ליפו שיש לרובנו?
האם הוא מתאים למגוון סוללות מלבד ליפו? כמו לדוגמה סוללות ניקל מטאל ומצברי עופרת שמסתבר שעדיין בשימוש.

יותר
28 יול 2017 06:56 #3 מאת avirqs
ראשית, תודה על התגובה המהירה והמפורטת .
בחמש השנים האחרונות אני כאן בלב תעשיית האלקטרוניקה והפיתוח, שנזן, סין .
למעשה, עם הקשרים שיש לי כולל בלב המפעלים המתקדמים, יש לי את היכולות לזהות לפני כולם, את המוצרים החדשים עם הפוטנציאל להצליח.
בין ההצלחות שלי אני בהחלט יכול לציין בין היתר את הפאוור בנקים מצד אחד וגם ספינרים מצד שני (אני משווק אותם כעת לדרום אמריקה).
סדרת המוצרים הזו, דור שלישי ומתקדם משלבת בתוכה מוצרים שנמכרו עד עתה בחלקים נפרדים וכעת שולבו יחד, יצאה כעת לשוק ונמכרת בשלב זה בעיקר בארצות הברית. עדיין לא נמכרת בארץ ואני בהחלט בטוח שצפויה לה הצלחה . אני מגדיר את המוצר כמוצר חובה.
לשאלותיך:
1. כאמור המוצרים מיועדים לאפשר טעינה מהירה בהספקים גבוהים מסוללה אחת או מהחשמל הביתי למספר סוללות (לא חייב שיהיו שוות ערך) בערכים גבוהים של 3000W 14A
2. המוצרים מכילים את ההגנות הנדרשות לייצוב הטעינה .
(SCP) Short current protection.
(OLP) Over load protection.
(OVP) Over voltage protection.
(OTP) Over Temperature protection
3. יציאה נוספת לטעינה 5V/2A USB
4. אין הגבלה על סוגי הסוללות
כמו כן פותח מוצר מדהים לבדיקת הסוללות.
כל המוצרים כוללים תצוגה מתקדמת ותמיכה בשפות שונות.
לגבי מחיר – אני מודע לנושא והחשיבות שלו בארץ ...אני לא תומך בו. אני איש של איכות גבוהה והרבה יותר חשוב לדעתי שהמוצר יהיו איכותי וטוב לשנים רבות (ייצרתי לחברת סוני את עטי המגע ).
נראה לי שהדרך הטובה ביותר לשיווק היא שיתוף פעולה עם גורם בעל נסיון וחי את התחום. מקווה שאמצא את הגורם המתאים בארץ

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.036 שניות