ההבדל בין הגברים לילדים הוא מחיר הצעצועים שלהם. :)

ייבוא סוללה לרחפן פאנטום 4 - אישור מכון התקנים

17 דצמ 2016 23:42 #1 מאת mizramir
שלום,

הזמנתי סוללה נוספת לרחפן פאנטום 4. את הסוללה רכשתי באחד מאתרי הקניות המקוונות מחוץ לארץ.
היא הגיעה אתמול ומיד קיבלתי מייל מחברת השילוח בארץ שהמוצר מעוכב במכס כי נדרש אישור תקשורת אלחוטית/קווית.
לאחר הוכחה לחברת השילוח שמדובר בסוללה בלבד, אני כרגע נדרש להמציא אישור תקן ממכון התקנים (כיוון שמדובר במתח שעולה על 9 וולט).
האם מישהו מכיר את הפרוצדורה הזו או עשה זאת בעבר ומוכן לשתף באישור שהוציא בעצמו? ובכך לחסוך ממני את כל הביורוקרטיה הזו..

תודה לעוזרים!

Please התחברות או צור חשבון to join the conversation.

יותר
18 דצמ 2016 06:57 #2 מאת IziG
סוללה אחת בלבד?
ידוע לי שעבור יבוא מסחרי של סוללה או מוצר עם סוללות במתח של 9 וולט או יותר צריך אישור של מכון התקנים הישראלי.
לסוללה יחידה ואפילו קצת יותר, כל עוד מדובר בשימוש פרטית לא צריכה להיות בעיה כזו. לפחות זה מה שזכור לי.

אפשר לשלוח להם מכתב שבו אתה מצהיר שהסוללה לשימוש פרטי ואתה לא מתכוון למכור או להעביר אותה למישהו אחר. בנוסף תצהיר שבכל מקרה שמישהו עלול להפגע משימוש בסוללה אתה תהיה אחראי לנזק. כמובן במידה וכל זה נכון.

הם אמורים לשחרר לך את הסוללה בלי עיכובים נוספים.

תעדכן מה קורה אחרי שהתקבל המייל שלך שנלמד לפעם הבאה.

יותר
18 דצמ 2016 08:42 #3 מאת mizramir
סוללה אחת בלבד.
לדבר ישירות עם מכון התקנים? עם המכס? כל המידע עד כה הגיע אליי דרך חברת השילוח בארץ.

יותר
18 דצמ 2016 10:30 #4 מאת IziG
חברת השילוח, הם יקבלו ממך את האישור ועמיל המכס שלהם ישחרר את החבילה עבורך.
זה חלק מהשרות שאתה מקבל מהם ולדעתי גם ללא תוספת תשלום מעבר לעמלות הרגילות.

המכס לא מכיר אותך כרגע היות שאתה לא יבואן, עמיל המכס מיצג אותך מולו.

יותר
מפקחים: Shmulikליעד דיין
זמן ליצירת דף: 0.045 שניות